Jurismi
"Kāpēc jūs apgalvojat, ka jums ir tikai viens brālis," bargi prasa tiesnesis apsūdzētajam, "ja jūsu māsa ir zvērējusi, ka viņai ir divi brāļi?"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Draudi, izspiešana
Andris DRE, 04.02.2019. 12:13
Labdien.
Situācija izveidojās tāda, ka iegādājos zemi ar māju, īpašniecei tika pārskaitīta nauda uz pirkuma līguma pamata. Brīdī kad tika pārdots īpašums, tur dzīvoja īpašniece un viņas dēls (46.gadi). vienojāmies, ka 2 mēnešu laikā izvāksies. savā īpašumā turēju mašīnas. kad pagāja 2 mēneši, īpašnieces dēls sāka izteikt pretenzijas, ka ar viņu nekada vienošanās nav, viņs nekādu naudu nav saņēmis un netaisās pamest īpašumu. pagāja vēl vismaz pus gads līdz kūlminācijai, kad dēls dzīvojot vēl joprojām īpašumā, piedzērās un sasita ar cirvi manas automašīnas. Tika izsaukta policija, uzsākta kl, lietas ietvaros uz cirvja atrada viņa asinis, jo bija stikli izsisti utt.KL viņu attaisnoja, jo nebija pietiekami pierādijumi.
īpašumā vecā ēka tika nojaukta un būvēta jauna māja. tiklīdz bija uzbūvēta māja, bijušās īpašnieces dēls atkal uzradās ar draudiem, kad tiks nodedzināta māja utt., gāju uz sarunām, lai kautkā risinātu situāciju, jo māja vēl bija būvniiecības procesā un tiktiešam negribējās nepatikšanas, jo zinot, kā viņš izrīkojās ar mašīnām un palika nesodīts.
Pēc ilgām diskusijam, vairākām tikšanās reizēm, nonācām pie tā, ka es esmu ar mieru viņam + vēl izmaksāt 1/3 (jo saimniecei ir meita un dēls). Mutiski vienojāmies ka pie izmaksātas kompensācijas, pretenziju nebūs. Laikam ejot (pa dalām tika maksāts) viņš ik reizi kad sadzerās, zvanija un netieši norādija uz to, ka vienalga atbildēsiet par īpašumu. Palikusi ir pavisam neliela daļa ko izmaksāt un viņš to jūtot arvien vairāku un vairāk sāk izmantot...
Kā rīkoties, pie kā griesties?
mag.iur. Vilmārs Endzelis, 07.02.2019. 17:39
vajag griezties pie jurista. Varu palīdzēt
LL.M. Raimonds Upelnieks, 19.06.2019. 06:47
Es arī varu palīdzēt šādā situācijā.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.