Jurismi
Advokāts: Dakter, vai pēc jūsu veiktās prasītājas pārbaudes, jaunā lēdija ir stāvoklī? Liecinieks: Viņa ir stāvoklī, taču ne pēc manas pārbaudes.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Līgumsodi
Aleksandra Barone, 04.03.2019. 13:52
Labdien, sakiet, lūdzu kā man būtu pareizi jārēķina līgumsods, ievērojot Civillikuma normas. Līgumu slēdzot norādījām 0,5% par katru kavēto dienu. Lūdzu sniedziet skaidrojumu kā un no kādām summām tiek piemērots šie Civillikumā noteiktie 10%. Mums ir nomas līgums par tehnikas izpirkumu, katru mēnesi izrakstam rēķinu. Vai šie 10% tiek piemēroti no kavētās pamatsummas, vai no līzinga atlikuma. Kā būtu pareizi, lai nebūtu risks tikt iesūdzētiem tiesā, ka būsim nepareizi sarēķinājuši, vai traktējuši likumu. Pieņemsim līzinga atlikums uz gada sākumu 20000 EUR. Kavētās pamatsummas pēc rēķiniem 4000, nokavētas 60 dienas. Vai, lūdzu varētu ar piemēru. Paldies Jums, ar cieņu.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.