Jurismi
Atkal tiesa. Tiesnesis jautā apsūdzētajam: - Kāpēc jūs nolēmāt aplaupīt tieši šo veikalu? - Tāpēc, ka šis veikals ir tuvāk manai mājai. Jūs pats zināt, kādi tagad laiki - māju bez uzraudzības ilgi nevar atstāt!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Pedzen kosmisku summu pēc 12 gadiem
Andrejs Petrovs, 18.06.2019. 03:30
Sveiks,lieta tāda kad 2006.gada biju nokārtojis Ego karti 300 latu apmērā iespējams kad no Swedbank, pēc neilga laika pārcelos uz dzīvi Anglijā,un tā arī neatpaksaju paņemto naudas summu, pagāja 13 gadi es šodien pārbaudot savu bankas kontu konstatēju kad no mana bankas konta tika izskatīti 83 Euro uz tiesas izpildītājas vārda Indras Andrejevas konta, vēlāk arī uzzināju kad no manis kautkadi piedzeneji grib piedzīt 2600 Euro,pa cik Latvijā nedzivoju jau 12 gadus ,nebiju lietas kursā kad vispār ir kaut kāds tiesas spriedums, gribētu uzzināt vai tas vispār ir legāli?Paldies.
mag.iur. Vilmārs Endzelis, 18.06.2019. 11:45
Iespējams, ka ir kaut kas nelikumīgi, taču tagad ir par vēlu. Deklarētā adrese palika droši vien LV, kur nāca visas vēstules, kas tika ignorētas utt... Notika tiesa, spriedums nepārsūdzēts.
Tiesības pieder modrajiem...
LL.M. Raimonds Upelnieks, 19.06.2019. 06:19
Sveiks,

Varianti ir vairāki. Pirmkārt, ja tiesu izpildītājs ir veicis naudas piedziņu, tad visticamāk, šādas rīcības likumību apšaubīt nav pamata. Izskatās, ka te ir palaists garām piedziņas process, kurā vēl varēja kaut kā aizstāvēties. Šajā gadījumā var izvērtēt vai kopējā kreditoru nasta nesasniedz maksātnespējas procesa minimumam nepieciešamo un vērtēt vai uz šādu notikumu pamata būtu izdevīgāk noformēt maksātnespējas procesu.
Otrs variants būtu atvērt kontu Anglijā un turpmāk algas pārskaitījumus, kā arī citus ieņēmumus pārnest uz jaunatvērto kontu.
Ir vēl pāris varianti, bet tad jāzina kāda ir situācija kopumā, nepieciešama dziļāka analītika.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.