Jurismi
- Apsūdzētais, ko jūs vēletos teikt savai aizstāvībai? - Es gribētu, lai jūs ņemtu vērā mana advokāta jaunību un pieredzes trūkumu.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Jautājums par personas ierobežojumu no CSDD un Vdeāk.
Eriks Kirilovs, 06.02.2020. 15:16
Sveicināti.Īss,cerams saprotams lietas izklāsts.
Esmu 3.gr invalīds.Katru gadu notiek asas diskusijas CSDD nodaļā.
Tiek pieprasīta samaksa par TA veikšanu.Atlaide pienākas,ja ir vdeāk atzinums par pielāgota Transportlīdzekļa nepieciešamību.
Bet VDEĀK man tādu atzinumu neizsniedz.Kaut gan ārstu komisija,kārtojot tiesības,noteica,ka jākārto uz pielāgota transportlīdzekļa.Tas arī tika izdarīts.
Tiesībās un medicīniskajā izziņā ir noteikts ierobežojums.Tas ir.ka.drīkstu. vadīt pielāgotu vai ar automātisko transmisiju aprīkotu automašīnu.
Tad kāpēc ne CSDD ne Vdeāk,tagad neatzīst šādu ierobežojumu esamību.Cik juridiski tas ir pareizi?Vai es varu ierosināt,panākt noteikto ierobežojumu atcelšanu,ja šīs organizācijas to neatzīst?
Paldies.gaidu atbildi no kompetentām personām.
Daiga Pirogova, 12.02.2020. 15:22
Ir 3 varianti:
1. apstrīdēt VDEAK lēmumu likumā paredzētā kārtībā un termiņā, lūdzot uzlikt viņiem pienākumu izsniegt noteikta satura atzinumu.
2. Lūgt atcelt Jums ierobežojumu pamatojoties uz VDEAK lēmumu.
3. Apstrīdēt CSDD atteikumu par atlaižu piemērošanu.

Viss ir izdarāms administratīvā procesa ietvaros. Protams, lai sniegtu detalizētu rīcības plānu ir jāredz visi materiāli.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.