Jurismi
Kāds vīrs tika pieķerts, piesavinoties miljonus no sava darba devēja. Viņš devās pie jurista. Jurists teica: "Neuztraucies, tev nekad nebūs jāiet cietumā, kamēr tev būs tāda nauda". Viņam bija taisnība. Kad vīrs tika nosūtīts uz cietumu, viņam vairs nebija pat 10 santīmu monētas.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Noilguma termiņš
Polina Filipova, 08.08.2020. 10:32
Labdien.
Komerclikumā ir noteikts noilguma termiņš 3 gadi. Tomēr līgumā norādīts, ka "attiecībā uz šī līguma izpildi pieņemams, ka jēdziens" pēc apstākļiem ne atvainojas vilinājums " LR Civillikuma 1714 panta nozīmē atbilst Kreditora tiesību pienācīgai neizmantošanai piecu gadu laikā no viņa tiesību rašanās brīža". Vai puses ir tiesīgas norādīt citu noilguma termiņu? Vai var uzskatīt, ka pie šāda nosacījuma pat atgādinājumi par parādu nepagarina noilguma termiņu? Paldies
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.