Jurismi
Nesen darbā pieņemts juridiskas firmas darbinieks tiek nosūtīts uz kaimiņvalsti, lai aizstāvētu klientu, kas apsūdzēts laupīšanā. Pēc vairākas dienas ilgušas tiesas prāvas klients tiek attaisnots un atbrīvots. Darbinieks telegrafē uz firmu: "Taisnība uzvarēja". Priekšnieks telegrafē atpakaļ: "Nekavējoties iesniedz apelāciju!"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Mantojums
Dārta Lazda, 07.12.2020. 18:59
2004.gada janvārī pie zvērinātas notāres ieradās Jūlijs Bērzs un lūdz notāram veikt visas nepieciešamās darbības, lai apstiprinātu viņu mantojuma tiesībās uz viņa tēvam Bruno Bērzam piederējušo īpašumu – nekustamo īpašumu (māju un zemi) Ainažos. Notāram Jūlijs Bērzs iesniedza tēva sastādīto testamentu, kurā visa manta novēlēta Jūlijam. 2004.gada februārī pie notāres ieradās Inna Rozīte, kura arī lūdza notāram apstiprināt viņu mantojuma tiesībās, uzrādot dokumentus, ka viņa ir Bruno Bērza adoptētā meita. Dienu vēlāk, pie notāra ieradās Rasma Klāva un arī lūdza notāram apstiprināt viņu mantojuma tiesībās, uzrādot dokumentus, ka viņa ir Bruno Bērza māsa. Pēc testamenta nolasīšanas gan Inna Rozīte, gan Rasma Klāva apgalvoja, ka testaments sagatavots draudu iespaidā, un ka tēvs nekad nav gribējis novēlēt savu mantu Jūlijam.

1. Kā notāram būtu tālāk jārīkojas, lai atrisinātu radušos strīdu par mantojuma tiesībām?
2. Kas mantos Bruno Bērza īpašumu, ja atklāsies, ka testamentu nav parakstījis pats mantojuma atstājējs?
3. Kādi vēl juridiski apstākļi jāņem vērā, risinot šo juridisko strīdu?
Ļoti priecātos, ja Jūs palīdzētu,
Iepriekš paldies!
Ro Modd Arsen, 31.05.2021. 16:21
Sveiki, varu padalīties ar informāciju par ārvalstu valūtas tirdzniecības. Labākais veids, kā to izdarīt [url=https://www.robomarkets.lv/beginners/analytics/economic-calendar/]economic calendar[/url] personīgi man tas bija liels atklājums, un es sāku pelnīt neticami naudas summu, un es esmu ļoti priecīgs, ka tā sanāca
Ro Modd Arsen, 31.05.2021. 16:22
economic calendar
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.