Jurismi
- Kas notiks, ja sakrustotu advokātu ar cūku? - Nekas. Ir zināmas lietas, kuras cūka vienkārši nedarīs.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir Latvijas Juristu biedrība?

Latvijas Juristu biedrība ir brīvprātīga, nevalstiska, neatkarīga, profesionāla sabiedriska organizācija, kas uz kopēju interešu pamata apvieno Latvijas juristus. Tās mērķi un darbības principi atspoguļoti statūtos.

Kāpēc es neredzu visas iespējas, ko piedāvā šī lapa?

Šī lapa ir vislabāk apskatāma ar Microsoft Internet Explorer pārlūkprogrammu. Ja Jūs lietojat kādu citu (Jūs šobrīd izmantojat ), tad iespējams, ka kādas grafiskas nianses Jums nebūs iespējams pilnvērtīgi apskatīt.

Kā izmainīt manu lietotāja konta statusu?

Reģistrējieties, ielogojieties lapā. Pēc tam dodieties uz sadaļuMans profils »» Mainīt manu statusu. Nereģistrētiem lietotājiem iepriekšminētās sadaļas nav redzamas. Patreizējās kategorijas:

  • reģistrēts lietotājs
  • jurisprudences students
  • jurists
  • LJB biedrs
  • LJB Prezidija loceklis

Kā pievienot manu linku katalogam?

Ja vēlaties pievienot linku (hipersaiti), dotieties uz katalogu, izvēlieties piemērotāko sadaļu un klikojiet uz "Ieteikt hipersaiti". Aizpildiet visus prasītos datus un neaizmirstiet tos nosūtīt. Administrators izskatīs Jūsu ieteikto hipersaiti un lems par ievietošanu lapas katalogā. Administrators savas rīcības motīvus nepaskaidros.

Kā pievienot rakstu?

Lai pievienotu jaunu rakstu, nepieciešams doties uz sadaļuPievienot rakstu. Šī sadaļa pieejama tiem lietotājiem, kuru statuss ir vismaz reģistrēts lietotājs. Rakstam ir obligāti norādāma gan kategorija pēc raksta tematikas, gan jāpievieno anotācija. Rakstu izskatīs un apstiprinās vai noraidīs mājas lapas administrators.

Ziņas manā e-pastā

Reģistrētiem lietotājiem ir iespēja saņemt savā e-pastā jaunākos paziņojumus no diskusiju foruma, notikumu kalendāra u.c. Paziņojumi uz e-pastu netiks sūtīti par visām foruma tēmām, bet gan par jaunākajiem viedokļiem tās tēmas ietvaros, kuru tu esi izvēlējies. Gadījumā, ja tev vairs nav vēlēšanās saņemt paziņojumus uz e-pastu, tu vari atteikties, dodoties uz attiecīgo sadaļu un atsakoties.

Nevari atrast atbildi uz savu jautājumu?

Reģistrējies un kliko šeit, lai jautātu administratoram.

Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.