Jurismi
Tiesā advokāts: - Cienījamie piesēdētāji, nedrīkst aizmirst, ka tā ir pati elementārākā zādzība... Tiesājamā: - Ņi figa sebe elementāra!!! Pamēģini pats kādreiz kaut ko nozagt, un tad saki, ka vienkārša.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Problēma: Nepastāv normatīvie akti, kas noteiktu darbinieku rīcības kārtību šautuvēs, kad notiek treniņu nodarbības ar šaujamieročiem.(2)
dipl.iur. Rihards Bunka
Atvars Aniņš, 11.03.2009. 08:43
kur šeit aizkersanas?

sagatavojiet katrā šautuvē drošības noteikumus un lieciet tos ieverot. nebus vajadzigs vairak neviens normativais akts.

ari komandu nav tik daudz

uz ugunsliniju
paņemt ieroci
pievienot aptveri
ieroci kaujai
uguni
stop
apmacāma zinojums - tads un tads sausanu beidzu
ieroci apskatei

+ vel aprakstiet kas pie katras komandas tiek darits
+ vel pirms reālās sausanas pusstundu veiciet sausos terninus ar visam komandam un darbibam, lai samazinatu iespeju ka kads nolohosies.
+ vel no visiem paraksts ka ieveros sautuves drosibas noteikumus

nu tiesam nav te neka sarezgita :) pat priekš policistiem :)
Atvars Aniņš, 13.03.2009. 12:26
vel viena nianse

Aizsardzības ministrijā, vēsturisku apstākļu iespaidā ir izveidota normatīvā bāze, uz kuras pamata, katrā atsevišķā gadījumā militārpersona pielieto šaujamieroci vai citu bruņojumu. Šim nolūkam pastāv Nacionālo bruņoto spēku ieroču reglaments. Šajā reglamentā, ir precīzi atrunātas visas komandas un militārpersonu rīcība, kura seko pēc konkrētu komandu saņemšanas. Arī katras konkrētas komandas saturs un izpildes kārtība, detalizēti atšifrēta.

KAUT KA IEROCU REGLAMENTĀ NEATRADU DAUDZ KO NO SEIT APRAKSTITA :) ARI SPEKA VINS IR JAU NO 92. GADA.

IR BISTAMO NODARBIBU REGLAMENTS- KURA IR VISPAREJAS PRASIBAS, KAS MACIBAS JAIEVERO. (MEDPERSONALS, DROSIBAS INSTRUKTAZA, SAKARI UTT)

VISAS SIS IDEALAS KOMANDAS KAS RAKSTA MINETAS IR NODARBIBU PLANA KADAS KOMANDAS UN KO PEC KATRAS KOMANDAS DARA.

SECINAJUMS - NAV NEKADA VAJADZIBA PEC KAUT KADIEM NORMATIVIEM AKTIEM, VAJAG TIKAI NODARBIBU PLANU, KURA SARAKSTIET VISU KAS JUMS LIEKAS LOGISKS UN NEPIECIEŠAMS UN NODARBIBU LAIKA TO STINGRI IEVEROJIET :)

PAPILDUS LABOS NODARBIBU PLANUS IZSUTIET PA NODAĻAM UN CITAM STRUKTURAM, LAI PALENAM VISI PAZITU UN LIETOTU VIENVEIDIGAS KOMANDAS.

Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.