Jurismi
Atkal tiesa. Tiesnesis jautā apsūdzētajam: - Kāpēc jūs nolēmāt aplaupīt tieši šo veikalu? - Tāpēc, ka šis veikals ir tuvāk manai mājai. Jūs pats zināt, kādi tagad laiki - māju bez uzraudzības ilgi nevar atstāt!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
dipl.iur. Jānis VeinbergsProfils reģistrēts 22.06.2007.
dipl.iur. Jānis Veinbergs
Pēdējo reizi manīts 16.10.2013. plkst. 11:14
Lai nosūtītu šai personai ziņu, Jums vispirms jāielogojas sistēmā. Ja neesat reģistrējies, vispirms jāreģistrējas. Lai reģistrētos, spiediet šeit.
Amats: Jurists
Profesionālā darbība:
Prasības pieteikumu sastādīšana tiesai par laulības šķiršanu, uzturlīdzekļu piedziņu, parādu piedziņu un cita veida prasības pieteikumu sastādīšana. Dažāda veida līgumu un vienošanos sastādīšana. Rezidentu un nerezidentu kompāniju reģistrēšana.
Papildus informācija: Piedāvāju ārzemju kompānijas par izdevīgām cenām. SIA dibināšanas dokumentu sastādīšana priekš Latvijas Republikas Uzņēmumu Reģistra tikai Ls 20,00
Kontaktālrunis: 26405891
Pieņemšanas laiks: Darbdienās no pulksten 10:00 - 18:00, iepriekš vienojoties telefoniski par konkrētu laiku ir iespējams norunāt tikšanos sestdienā vai svētdienā.
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.