Jurismi
Plīša lācītis ir iesūdzējis tiesā Klintonu, jo Klintons ar viņu ir gulējis bērnībā.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Policija vilcinās ar tiesas sprieduma izpildi(0)
Raksts lasīts 7578 reizes. Sadaļa Darba tiesības
Bauskas policijas iecirknī Līgai Āboliņai darbs šodien, 29. decembrī, vēl netika ierādīts. Tā «Bauskas Dzīvei» pavēstīja L. Āboliņa. «Bauskas Dzīve» jau informēja, ka Bauskas rajona Tiesa 28. decembrī pieņēma spriedumu, kurā paredzēts lietvedības speciālisti Līgu Āboliņu atjaunot iepriekšējā darbā Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes Administratīvā biroja lietvedības grupas speciālistes amatā.
Ar tiesas spriedumu L. Āboliņa 28. decembrī devās uz Zemgales reģiona pārvaldi. Tur ar spriedumu iepazinās un pieņēma iesniegumu par atjaunošanu darbā. Taču Bauskas policijas iecirknī darba vieta un pienākumi L. Āboliņai 29. decembrī netika ierādīti.

Bauskas policijas iecirkņa priekšnieks Sergejs Pašukovs «Bauskas Dzīvei» apliecināja, ka jautājums par L. Āboliņas nodrošināšanu ar darbu nav viņa kompetencē. Tas ir jādara reģionālās pārvaldes vadībai.

VP Zemgales reģionālās pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece «Bauskas Dzīvei» apstiprināja, ka ar tiesas spriedumu pārvaldes vadība iepazinusies. Tiek skatīts jautājums, kur un kā nodrošināt L. Āboliņai darbu. Lēmums varētu tikt pieņemts tuvāko dienu laikā.

«Bauskas Dzīve» jau rakstīja, ka spriedums daļā par atjaunošanu darbā un vidējās izpeļņas piedziņu par piespiedu darba kavējumu izpildāms nekavējoties. Sižetu par L. Āboliņu 29. decembrī gatavoja arī LTV «Panorāma».
Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.