Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Valdis Zatlers tiekas ar dažādu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem(0)
Raksts lasīts 8858 reizes. Sadaļa Informācija
Tikšanās reizē piedalījās pārstāvji no Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrības, Dziesmusvētku Biedrības, Baltijas Saules fonda, Latviešu Nacionālās Apvienības Kanādā, Daugavas Vanagiem, Latvijas Juristu biedrības, Biedrības „Sabiedrības iniciatīvas centrs”, Ziedot.lv, Latvijas Pedagogu domes, Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības, Latvijas Radošo savienību padomes Zemgales NVO Centra, sabiedriskās iniciatīvas grupas "Likums, Solidaritāte un Attīstība", Jauniešu portāla „Prakse.lv” Latvijas Senioru apvienības, Latvijas ukraiņu savienības.
Otrdien, 28.jūnijā, Valsts prezidents Valdis Zatlers tikās ar vairāku nevalstisko organizāciju pārstāvjiem. Valsts prezidents pēc paziņojuma Latvijas tautai pirms mēneša, 28.maijā, saņēma daudzu nevalstisko organizāciju atbalsta vēstules un pausto redzējumu par aktuāliem jautājumiem Latvijas sabiedrībai, tādēļ šodien aicināja šīs nevalstiskās organizācijas, lai pārrunātu sabiedrībai aktuālos jautājumus.
Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.