Jurismi
Plīša lācītis ir iesūdzējis tiesā Klintonu, jo Klintons ar viņu ir gulējis bērnībā.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Policisti pret vardarbību Skaistkalnē(1)
Raksts lasīts 11722 reizes. Sadaļa Konstitucionālās tiesības
(NPA) un Lietuvas pirmstiesas darbinieku (policijas ierēdņu) arodbiedrība, vienojās nosodošā attieksmē pret nemieriem Skaistkalnē. Lai pierādītu, ka attiecības starp abām tautām un valstīm nav sabojātas, 2008.gada vasarā, Skaistkalnes laivu piestātnē „Gobas”, abas arodbiedrības rīkos draudzības nometni.

Nometnes laikā notiks sporta sacensības starp arodbiedrību pārstāvjiem. Tiks izmantots laivu tūrisma maršruts pa Mēmeles upi, kura vienlaicīgi ir arī abu valstu robeža. Šie pasākumi simbolizēs to, ka Skaistkalnē notikušie grautiņi nekādā veida neatspoguļo abu tautu attiecības.
 Lietuvas pirmstiesas darbinieku (policijas ierēdņu) arodbiedrība asi nosodīja notikušās huligāniskās darbības un pievienojās NPA pozīcijai, ka notikušais incidents nekādā veidā neskars abu valstu un arodbiedrību savstarpējo sadarbību.
 Jau iepriekš ziņots, ka naktī no 4. uz 5.aprīli, Bauskas rajona Skaistkalnē, ap 25 Lietuvas iedzīvotāji šķērsojuši Latvijas robežu un sarīkoja nekārtības apdzīvotās vietas centrā.

Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.