Jurismi
- Apsūdzētais, ko jūs vēletos teikt savai aizstāvībai? - Es gribētu, lai jūs ņemtu vērā mana advokāta jaunību un pieredzes trūkumu.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Neatkarīgā policistu arodbiedrība nosoda rupju necenzētu krievu lamuvārdu lietošanu policijā(0)
Raksts lasīts 12347 reizes. Sadaļa Ētika
2008.gada 24.maijā Neatkarīgās policistu arodbiedrības Centrālās valdes izbraukuma sēdē Alūksnē, tika izskatīts jautājums par kultūras veicināšanu Valsts policijā. Valdes locekļi konstatēja, ka dienesta attiecību laikā, dažādas policijas amatpersonas, mēdz lietot rupjus necenzētus krievu lamuvārdus. Lamuvārdi tiek lietoti gan kā sinonīmi priekšmetu un darbību apzīmējumiem, gan nolūkā aizskārt un pazemot citus cilvēkus, to starpā arī dienesta kolēģus.
Neatkarīgā policistu arodbiedrība asi nosoda lamuvārdu lietošanu policijas amatpersonu dienesta attiecībās, aicina ievērot profesionālo ētiku un vēršas pie Iekšlietu ministrijas kā arī Valsts policijas vadības ar lūgumu - pievērst pastiprinātu uzmanību ētikas jautājumiem un sodīt lamuvārdu lietotājus.
Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.