Jurismi
- Apsūdzētais, ko jūs vēletos teikt savai aizstāvībai? - Es gribētu, lai jūs ņemtu vērā mana advokāta jaunību un pieredzes trūkumu.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Nedienas Neatkarīgajā policistu arodbiedrībā!(0)
Raksts lasīts 16716 reizes. Sadaļa Ētika
Godātie kolēģi! Vēlos padalīties ar Jums, un visu sabiedrību, ar to informāciju, kas patiesībā notiek Neatkarīgajā policistu arodbiedrībā. Es uzzināju, ka Latvijas apvienotās policistu arodbiedrības valde arī ir atteikusies slēgt sadarbības līgumu ar Armanda Augustāna kunga pārstāvēto Neatkarīgo policistu arodbiedrību, tā pat kā to atteicās darīt Latvijas juristu apvienība. Izmantoju Jūsu mājas lapu, jo NPA mājas lapā, cenzūras dēļ, es nedrīkstu izteikt savu viedokli, kur nu vēl publicēties.

Mani, kā biedru, neapmierina situācija, ka bez Valdes un Kongresa lēmumiem, A.Augustāna kungs, jau pus gadu tērē arodbiedrības naudu. A.Augustāna kungs ir noslēdzis līgumu, ka NPA katru mēnesi viņam maksā 250Ls par viņa paša automašīnas nomu. Visbiežāk arodbiedrības biedri pat nezin par šādiem tēriņiem.

NPA Valdes sēdē viens no valdes locekļiem pacēla jautājumu par Armanda Augustāna atbilstību ieņemamajam amatam, A.Augustāna kungs ierosināja pārcelt jautājuma izskatīšanu sēdes beigās, tikai centrālās valdes sastāvā. Kas savukārt nozīmēja, pārējiem biedriem pamest telpas. Uzskatu, ka šādā veidā tika pārkāpti statūti, jo mēs dzīvojam demokrātiskā valstī un katram ir tiesības izteikt savu viedokli! Un katram biedram ir tiesības zināt kas notiek organizācijā, kurā viņš ir iestājies! Man nav patīkami palikt Neatkarīgajā policistu arodbiedrībā, ja tās vadība slēpj no biedriem savas neizdarības.

NPA ir pārvērtusies par pavisam cita veida organizāciju nekā tas bija sākumā pasniegts pie tās dibināšanas. Jāpiezīmē, ka A.Augustāna kungs ne vien man, bet arī citiem biedriem un pat valdes locekļiem ir atteicis palīdzību un neinteresējās par to problēmām. Ar nožēlu jāsecina, ka šāda lietu kārtība pilnībā apmierina NPA vadību, bet neapmierina NPA biedrus. Pati esmu nolēmusi izstāties no NPA. Arī citiem kolēģiem to ieteikšu. Lai šis raksts rosina Jūs, lasītāji un interesenti, uz nopietnām pārdomām pirms izdarāt izvēli par iestāšanos NPA, jo nekas cits, kā vilšanās jūs tur negaida!

Ā 

Ar cieņu

Ā 

VP Policijas koledžas un

Baltijas starptautiskās akadēmijas pasniedzēja

Laura Kancāne

Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.